Nagrody i wyróżnienia

SREBRNY TALAR 1997

st.1

W 1997 roku Fundacja Pomocy Osobom z Autyzmem MADA otrzymała statuetkę SREBRNEGO TALARA za najlepszą inicjatywę charytatywną 1996 roku. Nagroda ta była przyznawana, w organizowanym corocznie konkursie, przez Sądecko-Podhalańską Izbę Gospodarczą – organizację zrzeszająca przedsiębiorców naszego regionu.

ZIARNKO GORCZYCY 2001

zg.1

ZIARNKO GORCZYCY to przyznawana rokrocznie od 2000 roku nagroda dla osób i instytucji najbardziej zasłużonych w niesieniu pomocy potrzebującym. Organizatorami akcji są:

  • Prezydenta Miasta Nowego Sącza
  • Starosta Powiatu Nowosądeckiego
  • Towarzystwo Gimnastyczne „SOKÓŁ” w Nowym Sączu
  • Związek Sądeczan

W 2001 roku założyciele Fundacji Państwo Bożena i Ryszard Frycowie zostali uhonorowani statuetką ZIARNKA GORCZYCY za wielkie serce i czyny dla potrzebujących. W 2006 roku otrzymali tytuł PRZYJACIELA ZIARNKA GORCZYCY.

ZIARNKO GORCZYCY 2010

image

W dniu 6 lutego 2010 roku Kapituła „Ziarnka Gorczycy” przyznała Jubileuszowe Nagrody X-lecia za działalność charytatywną. „Ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu ja i moja żona Bożena znaleźliśmy się wśród trzech Laureatów tej nagrody, przyjmujemy ją z wielką radością i dużą satysfakcją. Daje nam to dużą motywację do dalszych działań naszej Fundacji i realizacji dużego projektu Wioski Życia – miejsca stałego pobytu dla osób z autyzmem.”

 

CZŁOWIEK ROKU 2010 W PLEBISCYCIE „GAZETY KRAKOWSKIEJ”

Czlowiek Roku 2010  dyplom_GK

P. Bożena Fryc – Prezes Fundacji MADA – laureatem plebiscytu „Gazety Krakowskiej” Ludzie Roku 2010.
W dniu 7 marca 2011 roku w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie odbyła się uroczysta gala rozstrzygająca tegoroczną edycję plebiscytu, podczas której p. Bożena Fryc została uhonorowana nagrodą Człowiek Roku 2010 „za działania na rzecz chorych dzieci i ich rodziców, za inicjatywę budowy specjalnej wioski dla osób z autyzmem w Rytrze na Sądecczyźnie.”

laureaci_GK2

 

Nominacja do tytułu „Człowiek Wielkiego Serca 2014”

Pani Bożena Fryc – Prezes Zarządu Fundacji nominowana do tytułu „Człowiek Wielkiego Serca 2014”
  CWSerca6-1_2015 CWSerca5_2015
 

Tarcza Herbowa Zasłużony dla Miasta Nowego Sącza – 2016 r.

       

Tytuł Osobowości Małopolski 2017  – w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna”