Aktualności

27.03.2013

siepomaga.pl – Razem wielką mamy Moc !!!

SiePomaga łączy w jednym miejscu ludzi chcących wspierać potrzebujących z organizacjami pozarządowymi, których misją jest niesienie pomocy. SiePomaga współpracuje tylko ze sprawdzonymi organizacjami prowadzącymi działalność charytatywną i prospołeczną.

                           SiePomaga – Internetowa Platforma Pomagania 

I tym sposobem również nasza Fundacja nawiązała współpracę z platformą siepomaga.pl i za jej pośrednictwem pragniemy zbierać środki na naszą działalność statutową, a w tym na realizację naszego priorytetowego zadania – budowa Wioski Życia, ośrodka pobytu stałego dla dorosłych osób z autyzmem.

Koncepcja projektu zakłada budowę budynku mieszkalnego dla 14-21 osób (zależnie od zebranych środków), budowę budynku warsztowo-gospodarczego oraz ogólne zagospodarowanie terenu tak aby pełnił on funkcję mieszkalne (domowe) i rehabilitacyjne.

Wstępna kalkulacja kosztów budowy Wioski dała kwotę blisko 7 mln PLN, które mamy nadzieję zebrać w trakcie najbliższego roku. To ogromne pieniądze a nasza organizacja mała, ale nie poddajemy się i szukamy możliwości zdobycia potrzebnych środków – stąd nasza obecność również na siepomaga.pl i prośba do każdego z Państwa z osobna o wsparcie naszej inicjatywy stworzenia godziwych warunków dorosłego życia dla osób z autyzmem.

 

Potrzebne do realizacji tego przedsięwzięcia nakłady są ogromne, ale nawet małe wpłaty mogą stworzyć dużą kwotę, jedyny warunek – musi być ich dużo.

 

Zatem ogromna prośba – Okaż wsparcie dla naszych działań – autyzmu nie da się uleczyć, ale można sprawić, iż życie tych osób będzie chociaż czasem z uśmiechem na ustach.

siepomaga_baner