Aktualności

27.03.2013

Nakrętkowa pomoc dla Nikodema

Warsztaty Terapii Zajęciowej „MADA” włączyły się w ogólnopolską akcję zbierania nakrętek na wózek rehabilitacyjny dla niepełnosprawnego Nikodema. Efektem jest przekazanie na ten cel przez Warsztaty ok. 1 tony nakrętek, które uczestnicy skrupulatnie zbierali przez ostatnie dwa lata.

Finalizacja akcji odbyła się 1 czerwca na płycie sądeckiego Rynku, podczas której nasi Podopieczni wraz ze swoimi instruktorami zaprezentowali dawkę swoich licznych talentów i z zebranych nakrętek ułożyli „wesoły obrazek” dla Nikodema.

 

Częścią akcji pomocy dla Niekodema był także konkurs „Eko zabawka”, w którym czestnicy WTZ również wzięli udział i zdobyli dwa pierwsze miejsca oraz wyróżnienie od Fundacji Nauka i Kultura oraz Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.
Z ramienia WTZ „MADA” nad całością akcji czuwali pracownicy WTZ z kierownikiem p. Janem Reszkiewiczem na czele.
„Angażujac się w pomoc osobom potrzebującym chcemy wyrazić swoje poparcie dla akcji dobroczynnych. Chociaż sami potrzebjemy różnej pomocy w prowadzeniu rehabilitacji , to jednak czujemy i rozumiemy jak ważna jest każda pomoc. Bo tak naprawdę kazdy może na miarę swoich możliwości pojąć i pomóc chorym i niepełnosprawnym ludziom z którymi przecież tworzymy SPOŁECZEŃSTWO.”

 

 

 

 

 Gościem honorowym był zanany Strongman z Krynicy – p.  Tomasz Kowal