Aktualności

27.03.2013

chcepomagac.org – siła drobnych gestów

Według badań przeprowadzonych przez Stowarzyszenie Klon/Jawor 54% Polaków przekazało w ciągu ostatniego roku pieniądze lub dary rzeczowe na rzecz organizacji i inicjatyw społecznych.

Wynik brzmi optymistycznie, jednak szczegółowa analiza pokazuje, że ponad połowa z nich pomogła tylko raz – podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

rozmiar-300x50

Założyciele serwisu chcepomagac.org postanowili zmienić specyfikę polskiej filantropii z „akcyjnej” na konsekwentną i systematyczną – Konsekwentnie dążymy do realizacji naszej wizji, czyli stworzenie całkowicie darmowego, największego i najwygodniejszego w Polsce „katalogu sposobów na pomaganie”.

Korzystanie z serwisu chcepomagac.org gwarantuje najwyższe standardy ochrony danych oraz bezpieczeństwo transakcji zarówno darczyńcom jak i organizacjom pożytku publicznego.

Dotpay – partner obsługujący transakcje – to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online.

Dzięki wysokiej klasy zabezpieczeniom nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z naszym serwisem. Zabezpieczenia funkcjonują w przypadku każdej przeglądarki internetowej.

W systemie nie są przechowywane żadne informacje dotyczące dostępu do kont bankowych lub numerów kart kredytowych. Informacje te wprowadzane są wyłącznie na oficjalnych stronach banków oraz u operatorów kart płatniczych.

 

Absolutnie każdy z każdego miejsca na Świecie może pomagać poprzez serwis chcepomagac.org. Jedynym wymaganiem jest dostęp do Internetu oraz karta kredytowa lub konto Paypal. Darowizny dokonywane są w PLN i przeliczane z innych walut po aktualnym kursie.

 

Jednym z partnerów serwisu chcepomagac.org jest także Fundacja Pomocy Osobom z Autyzmem „MADA”, która m.in. za pośrednictwem tej strony zbiera środki na swoją działalność, w tym w szczególności na budowę Wioski Życia – ośrodka pobytu stałego dla osób z autyzmem.