Aktualności

10.09.2020

„Casting” do nowego programu telewizyjnego z udziałem osób z autyzmem

W związku z pracami nad nowym cyklem programu telewizyjnego, którego bohaterami mają być osoby z autyzmem zostaliśmy poproszeni przez jego Producenta o przekazanie rodzicom osób z autyzmem informacji o zaproszeniu do programu .

Ekipa Producenta – firma Well Well (http://wellwell.tv/) postawiła przed sobą ambitny cel stworzenia autorskiego programu – w podobnym, pozytywnym, misyjnym duchu jaki widzowie mogli już poznać po obejrzeniu popularnego cyklu „Down the road. Zespół w trasie z Przemkiem Kossakowskim”.

Chcemy zrobić pionierski projekt, który pokaże świat osób z autyzmem. Zależy nam, żeby był opiniotwórczy, prawdziwy, wzbudzał dobre emocje.”

Aktualnie trwają przygotowania do realizacji programu, w tym przede wszystkim poszukiwania jego głównych bohaterów – pełnoletnich osób z autyzmem.

„Jest zrozumiałe, że rodzice będą się obawiać, jednak po to właśnie jesteśmy – aby zapoznać się z ewentualnymi wątpliwościami rodzin i rozwiać je – porozmawiać i wyjaśnić. Uważamy, że ten temat jest zbyt ważny, żeby wspólnie nie podjąć walki.” Osoby zainteresowane udziałem w programie proszone są o kontakt z przedstawicielkami Producenta:  Agnieszka Grabarska tel. 881 585 014, Ania Wołowczyk tel. 575940908.